Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Test
ar: الاختبار

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Administrator
ar: مدير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Tests
ar: الاختبارات

en: Add a product
ar: إضافة منتج
