Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Tests
bo: ཚོད་ལྟ
