Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Projects
fr: Projets

en: Project
fr: Projet

en: Test
fr: Tester

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: Administrator
fr: Administrateur

en: Machine name
fr: Nom système

en: demo
fr: démo

en: Add a product
fr: Ajouter un produit

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
