Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Product
it: Prodotto

en: Products
it: Prodotti

en: Administrator
it: Amministratore

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Tests
it: Test

en: Add a product
it: Aggiungi prodotto
