Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Test
oc: Testar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Product
oc: Produit

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Tests
oc: Tèsts
