Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Watch video
de: Video ansehen

en: Image Style
de: Bildstil

en: Responsive
de: Responsiv

en: Maximum Width
de: Maximale Breite

en: Modal max width
de: Modal maximale Breite
