Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Responsive
et: Adapteeruv
