Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Watch video
hu: Videó megtekintése

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség
