Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Watch video
nl: Video bekijken

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Maximum Width
nl: Maximale breedte

en: Modal max width
nl: Maximale breedte modal
