Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Watch video
uk: Дивитися відео

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина
