Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Maximum Width
cs: Maximální šířka
