Velocity.js (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Settings
he: הגדרות

en: Visibility
he: ניראות

en: Local
he: מקומי

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
