Velocity.js (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
