Velocity.js (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Settings
oc: Paramètres

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Local
oc: Locale

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
