Velocity.js (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Settings
ro: Setări

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
