Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Owner
be: Уладальнік

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць

en: Content language and translation
be: Мова змесціва і пераклады
