Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Quote
cs: Citace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Service
cs: Služba

en: Offset
cs: Posun

en: Quote settings
cs: Nastavení sazeb

en: No quotes were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné citáty.

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Content language and translation
cs: Jazyk a překlad obsahu

en: Accept all
cs: Přijmout vše
