Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Content language and translation
eu: Edukien hizkuntza eta itzulpena
