Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Reset
it: Ripristina

en: Quote
it: Cita

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Notes
it: Note

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Service
it: Servizio

en: Offset
it: Scostamento

en: Quote settings
it: Impostazioni spedizione

en: Source language
it: Lingua di origine

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale

en: Content language and translation
it: Lingua e traduzione dei contenuti
