Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: Quote
ja: 料金

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Notes
ja: ノート

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Owner
ja: 所有者

en: Jobs
ja: ジョブ

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Service
ja: サービス

en: Offset
ja: オフセット

en: Quote settings
ja: 配送料の設定

en: Source language
ja: 元言語

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Content language and translation
ja: コンテンツの言語と翻訳

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
