Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Quote
lv: Citāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
