Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Quote
nl: Citaat

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: PO number
nl: PO-nummer

en: Contact person
nl: Contactpersoon

en: Quote settings
nl: Quote instellingen

en: Source language
nl: Brontaal

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Content language and translation
nl: Taal van de inhoud en vertaling

en: Accept all
nl: Alles accepteren

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
