Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
