Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
