Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Owner
sl: Lastnik

en: Workflow
sl: Potek dela
