Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
