Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Owner
ast: Dueñu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
