Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
