Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
