Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Quote
fi: Lainaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Content language and translation
fi: Sisällön kieli ja kääntäminen

en: Check for new Translations
fi: Tarkista uudet käännökset

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
