Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Jobs
hu: Munkák

en: Quotes
hu: Idézetek

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Quote settings
hu: Ajánlatkérés beállításai

en: No quotes were found.
hu: Nem található idézet.

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Content language and translation
hu: Tartalom nyelve és fordítás

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
