Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
