Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
