Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: View
lo: ພາບລວມ
