Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
