Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Owner
oc: Proprietari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
