Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Jobs
pl: Oferty

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Content language and translation
pl: Język zawartości i tłumaczenia
