Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
