Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Quote
ru: Цитата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Notes
ru: Примечания

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Provider
ru: Поставщик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Project name
ru: Имя проекта

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Quote settings
ru: Настройки оценки

en: Source language
ru: Исходный язык

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Content language and translation
ru: Язык и перевод содержимого

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
