Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
