Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
