Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Source language
te: మూల భాష

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
