Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Service
th: บริการ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
