Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Quote
tr: Alıntı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Jobs
tr: İşler

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Content language and translation
tr: İçerik dili ve çevirisi
