Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Quote
ug: نەقىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
