Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Quote
uk: Цитувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Примітки

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Jobs
uk: Завдання

en: Quotes
uk: Цитати

en: Provider
uk: Постачальник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Changed
uk: Змінено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Service
uk: Служба

en: Offset
uk: Зміщення

en: Contact person
uk: Контактна особа

en: Quote settings
uk: Налаштування вартості

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content language and translation
uk: Мова і переклад матеріалу

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
