Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
