Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Quote
bg: Оферта

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: Quote settings
bg: Настройки на офертата
