Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Quote
da: Tilbud

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Notes
da: Noter

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Project name
da: Projektnavn

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Quote settings
da: Tilbudsindstillinger

en: Source language
da: Kildesprog

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Content language and translation
da: Sprog og oversættelse
