Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Quote
el: Παράθεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Content language and translation
el: Γλώσσα περιεχομένου και μετάφραση
